Sarıçam Göçük Düzeltme

Sarıçam Göçük Düzeltme

Adana Sarıçam ' da hizmet veren firmamız Bulut Oto Kaporta olarak PDR, darbe ve çarpma sonucu aracın kaporta aksamında oluşan göçük ve eziklerin özel alet ve ekipmanlar kullanılarak boyama işlemi uygulanmaksızın düzeltilmesidir, Hasarın yeri ve boyutu kullanılacak ekipman ve iş süresini belirler. Boya uygulanmadığı için aracınızın orjinalliği bozulmaz, 2.el satışında değer kaybetmez.

PLASTİK EKİPMAN TAMİRİ
Aracınızın zarar görmüş plastik aksamlarının özel ekipmanlar kullanılarak onarılmasıdır. Bu işlem sayesinde ezik ve çizikler için tamponunuzu değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Boyasız Çökük Düzeltme, aracınızda dış ektenlerden dolayı oluşan; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve herhangi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir. Daha büyük göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri,yumruk ve tekme göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda onarılabilmektedir.

Öne Çıkarılanlar

Sarıçam Boya Koruma

Adana Sarıçam 'da hizmet veren firmamız Bulut Oto Kaporta

Sarıçam Oto Kaporta Tamiri

Sarıçam oto kaporta bakım onarım işleri, oto boya uygulama hizmetleri, oto boya k

Sarıçam Oto Boya

Oto boya, otomobilin tamamen boyanmasıdır. Bu işlem, çarpışma sonucu veya zaman iç

Yorumlar