Sarıçam Oto Kaporta Boya

Sarıçam Oto Kaporta Boya

Sarıçam Kaporta Boya Servisi
Kaporta, aracın motor bölümünü boydan boya kaplayan araç parçasıdır. Her hangi bir kaza veya darbe sonucu kaportada hasarlar oluşmaktadır.


Bu hasarlar otomobil bakım hizmeti sayesinde atılan boyalar ile eski haline gelmektedir. Servis içerisinde kaporta değişim, kaporta onarım ve kaporta boya ile ilgili 3 alanda da hizmet verilmektedir. 

Aracın bir nedenden dolayı darbe almasından sonra oluşan hasarın dolgu yapılarak doldurulmasına yarayan kaporta malzemesine macun boya denir. Macun boya sayesinde aracın hasarı kapatılarak üzerine boya yapılması oto kaportacı işlemleri içinde sağlanmaktadır.

Lokal boya, aracın ihtiyacı olan bölümün boyanması anlamında kullanılan genel bir tabirdir. Aracın sadece zarar gören yerinin boyanması halinde sürelerde kısalmalar yaşanabilmektedir. Genel itibariyle her meslek kendine göre farklı çalışma prensibine sahiptir. İşin düzgün yapılması, gerekli astarın ve cilanın atılması gibi işlemlerde göz önünde bulundurulduğunda 1 ila 2 gün arasında bir süre biçilmektedir. Kaporta boya için önemli olan şey kuruma işleminin iyi yapılmasıdır. Uzman teknikerler aracılığıyla boyanan kaportanın kuruma işlemleri de tamamlanınca araç, sahibine teslim edilmektedir. Bulut Oto Kaporta boya ile sizlere oto kaporta servisi, komple araç boyama, boyasız çizik giderme gibi bir çok oto boyacı işlemlerini güvenle sunmaktadır.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Sarıçam Göçük Düzeltme

Adana Sarıçam ' da hizmet veren firmamız Bulut Oto Kaporta olarak PDR,

Sarıçam Oto Boya

Oto boya, otomobilin tamamen boyanmasıdır. Bu işlem, çarpışma sonucu veya zaman iç

Hizmetlerimiz

Yorumlar